درباره ما:

شرکت ایمن پرتوکار (دانش بنیان) مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با پروانه تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بلطف پروردگار، آغاز نموده است.

با تمرکز بر حرکت دانش بنیان و نگاه به توانایی ها و از طرفی نیاز بخش درمان ایران عزیزمان، ما همواره سه دسته محصول داشته ایم:

محصول در حال عرضه و فروش

محصول در حال تولید آزمایشی و اصلاح

محصول در حال امکان سنجی و مطالعات

اجرای کامل سیستم ISO:13485 و تلاش حداکثری در جهت بومی سازی دو مورد از اساسی ترین سیاستهای راهبردی ما بوده، تا بتوانیم همسو با سایر کشورهای صاحب تکنولوژی گام برداریم.

با توجه به حضور تمامی کمپانیهای خارجی رقیب در بازار، و عدم وجود هیچ گونه انحصاری تولید محصول با کیفیت و از طرفی اجرای سیستم TOTAL QUALITY MANAGEMENT را تلاش نموده ایم که بعنوان یک اصل بر مبنای رعایت حقوق مصرف کننده در نظر داشته باشیم، هر چند در این مسیر چالشهای فراوانی را همواره تجربه کرده و پیشرو داشته ایم.

ایمان داریم که همواره انتقادات و پیشنهادات  سازنده شما متخصصان و مشتریان گرامی است که ما را در مسیر درست خدمت به کشورعزیز و هموطنانمان قرار میدهد.

گسترش رو به رشد بازار و از طرفی حمایت و بازخوردهای مثبت متخصصان عزیز میهنمان همواره بزرگترین انگیزه تیم ما در طی این مسیر سخت و‌چالش انگیز بوده است.

دستاوردهای حمایت شما متخصصان گرامی از محصولات با کیفیت شرکت ما:

  • صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه برای کشور (با توجه به بومی سازی حداکثری محصولات)
  • ایجاد فرصتهای شغلی برای متخصصین و سایر هموطنان عزیزمان
  • دسترسی آسان و همیشگی در کنار قیمت  مناسب (با توجه به بومی سازی و فورمولاسیون صدرصدی محصولات مصرفی، که دسترسی به این محصولات استراتژیک درمانی را از واردات مستقل میسازد)

در پایان از حمایت و استقبال شما متخصصان عزیز از محصولات و دستاوردهای این شرکت کمال تشکر را داریم.

پل ارتباطی ما در شبکه های اجتماعی

لینکدین

اینستاگرام

واتساپ

ایمیل

فهرست